!!! NIEUW !!! Open lessen
Tijdens het tweede trimester geven we op woensdagavond 2 nieuwe cursussen die toegankelijk zijn voor iedereen, zowel studenten van alle niveaus als nieuwkomers. De eerste cursus is 'Leren ontspannen en basismeditatie' We zien dat steeds meer mensen beseffen dat ontspanning een essentieel onderdeel van elke dag zou moeten zijn. Toch zijn er nog heel wat misvattingen over ontspanning. We zetten de eerste stappen en maken de overgang naar de meest eenvoudige meditatie. De tweede cursus is 'Chi kung, ontwikkel je energie'.. In deze cursus maak je kennis met een set van 18 oefeningen die je bewust maken van je energie en deze ontwikkelen.
Open groep: woensdag 20.30u-22.00u, hier geven we 4 verschillende lessen
- Chi kung: het oefenen, uitleggen en verdiepen van de chi kung sets ba duan jin en shi ba shi ook voor beginnelingen Inschrijven via: inschrijving open les chi kung
- Van relaxatie naar meditatie: uitleg en oefenen van relaxatie en meditatieoefeningen. Bespreken en delen van de ervaringen. Zowel liggende, zittende als staande relaxatie en meditatie (waaronder I chuan staan) ook voor beginnelingen Inschrijven via: inschrijving open les basismeditatie
- Basisvorm correcties: uitleggen, oefenen en verbeteren van de bewegingen van de basisvorm. Ook het inoefenen van de martiale toepassing om de beweging beter te begrijpen en feedback te krijgen van je eigen uitvoering. (Enkel voor studenten die bij Inner Motion de vorm geleerd hebben)
- Partneroefeningen: leren voelen van de energie van jezelf en je partner tot bewegende pushing hands oefeningen.
De 4 onderwerpen van de open groep wisselen mekaar af om de 4 weken. Je hebt dus telkens een volledige les meditatie, chi kung, vormcorrecties of partneroefeningen. Je kan inschrijven voor de 4 reeksen of voor elke reeks afzonderlijk. De prijs is zoals steeds €9.00 per les van 1,5 uur te betalen per reeks en per trimester. Mensen die geen tai chi volgen bij Inner Motion kunnen niet deelnemen aan vormcorrecties.
Uurrooster van de open lessen
|
Open les woensdag van 20.30u tot 22.00u |
|
|
|
Per trimester |
|
Chi Kung |
11 januari |
15 februari |
21 maart |
€27 |
|
Van relaxatie naar meditatie |
18 januari |
29 februari |
28 maart |
€27 |
|
Partneroefeningen |
25 januari |
7 maart |
|
€18 |
|
Vormcorrecties |
8 februari |
14 maart |
|
€18 |
